top of page
AdobeStock_196883507.jpeg

PSYCHOLOGIA A ROZWÓJ INTEGRALNY

PRZYGOTUJEMY CIĘ DO RADZENIA SOBIE Z WYZWANIAMI

AdobeStock_420833668.jpeg

Wiedza w Twoim zasięgu

Roczne Studium w nurcie transpersonalnym

Cykl zjazdów weekendowych, raz w miesiącu.

Sobota 10.00-19.00, niedziela 9.00 -18.00).  Zajęcia prowadzone są w grupie. Po każdym ze zjazdów uczestnicy otrzymują materiały i propozycje zadań, by móc ugruntować zdobytą wiedzę i umiejętności w życiu codziennym.

 

Na Szkołę składa się:

  • 8 warsztatów weekendowych (130 godziny)

  • ćwiczenia (27 godzin)

  • 5-cio dniowy warsztat wakacyjny (50 godzin)

(razem ok 200 godzin zajęć)

Ponad to do dyspozycji uczestników:

  • forum dyskusyjne, grupa zamknięta i strona internetowa

  • materiały szkoleniowe

  • wsparcie merytoryczne

Bądź z Nami

Program Studium

Joanna, Agnieszka

Agnieszka Czapla

Astrolog

Jestem zawodowym astrologiem z zaświadczeniem MEN oraz konsultantem medycyny ajurwedyjskiej z certyfikatem wydanym przez przez Miedzynarodowy Instytut Jiva Ajurweda. Astrologia i psychologia pojawiły się w moim życiu wraz z różnymi zaburzeniami psychicznymi, lękami i pasmem trudnych życiowych wyzwań. Próbując sobie pomóc zgłębiałam wiedzę z zakresu obu, szukając tego co świat nauki i świat ezoteryki mają wspólnego. W 2012 roku rozpoczęłam kursy i szkolenia astrologiczne ucząc się miedzy innymi w Moskiewskiej Szkole Astrologii, Polskim Towarzystwie Astrologii; u Leszka Weresa, Małgorzaty Gardasiewicz. Najbardziej zafascynowała mnie astrologia głębi według Tracy Marks, gdyż w jej ujęciu mamy wpływ na zmianę swoich uwarunkowań, reakcji i ostatecznie swojego losu. Przechodząc głęboką transformacje dzięki astrologii, udało mi się odnaleźć swoje miejsce w społeczeństwie, zrównoważyć swoje emocje i wyzwolić od lęków i depresji. Moje doświadczenia sprawiły, że wyspecjalizowałam się w analizowaniu horoskopów urodzeniowych właśnie pod kątem procesów transformacyjnych i karmicznych oraz horoskopów partnerskich.

DSC_6137-683x1024.jpg

Joanna Dziumienko

Psychoterapeutka - Hipnoterapeutka

Z zamiłowania i predyspozycji Hipnoterapeutka, absolwentka najlepszej międzynarodowej szkoły hipnozy i hipnoterapii Omni Hypnosis Training Center. Jest członkiem National Guild of Hypnotists  co pozwala dać pewność  najwyższych standardów pracy. Wiceprezes Fundacji Impuls. Dyplomowana psychoterapeutka i bioenergoterapeutka. Absolwentka Bałtyckiego Instytutu Psychologi – psychologia alternatywna. Trenerką oddechu. Certyfikowana terapeutka hipnoterapii oraz metod naturalnych. Organizatorka Festiwalu rozwojowego Stress Off w Szczecinie. Założycielka Akademii Wiedzy Holistycznej. Praca z emocjami i poszerzaniem świadomości pozwala jej na ciągły rozwój. W tym podejściu wspiera się ścieżką Jogi Kundalini oraz technikami pracy z ciałem metodą Aleksandra Lowena, Tension & Trauma Release Exercises (TRE), oddechem BIOdynamicznym i różnymi technikami medytacji dynamicznych oraz ruchu spontanicznego.

W swojej pracy łączy wiele metod, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej oraz wiele technik budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem.

www.joannadziumienko.pl

DSC_5899-683x1024.jpg
AdobeStock_370093926.jpeg

Wpisowe - Opłaty

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz posiadać wszelką wiedzę i wystarczające kompetencje, by zacząć prowadzić sesje indywidualne  z osobami z zewnątrz.

*staramy się nie zmieniać terminów, ale z czynników zewnętrznych czasami, bardzo rzadko, jesteśmy zmuszeni zmienić termin któregoś ze zjazdów

** jeżeli, na którymś ze zjazdów nie możesz być, nic nie tracisz, bo bez dodatkowych kosztów możesz odrobić go z kolejną startującą edycją.

 

Miejsce:

Szczecin. Korzystamy z kliku wygodnych sal warsztatowych. Dokładny adres otrzymasz w e-mailu organizacyjnym przed pierwszym zjazdem.

Koszt inwestycji:

Płatność przed danym modułem 399zł lub w formie opłaty jednorazowej: 2920 zł za 8 zjazdów (oszczędzasz wówczas 275zł).

Dziewiąty zjazd jest w formie treningu wyjazdowego i wyceniany będzie na bieżąco.  (Cena ok 1200zł)

 

Opłaty obejmują: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe.

ZAPISY 

Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce rezerwuje bezzwrotna przedpłata  500 zł, tytułem „AWH”, którą należy przelać na konto: ing 71 1050 1559 1000 0090 3099 1914  (opłata ta nie jest wliczona w koszt seminarium).

 
Wpisowe w wysokości 500 zł jest dodatkową, bezzwrotną kwotą manipulacyjną związaną z procesem rekrutacji.

Umysł - Dusza - Ciało

bottom of page