top of page
3filary.png
Services

SEMINARIUM

SZKOŁA TERAPEUTÓW Holistycznych

3 filkary3.png

3 Filary
Wiedzy Holistycznej

Opieramy się na wieloletnich doświadczeniach prowadzenia sesji terapeutycznych, indywidualnych i grupowych. Całe szkolenie i jego poszczególne moduły są skonstruowane w sposób pozwalający uczestnikowi poznać narzędzia do poprowadzenia terapii holistycznej.

Po ukończeniu dziesięcio modułowego seminarium, będziesz posiadać narzędzia i systemy działania pozwalające samodzielnie pracować jako Holistyczny Terapeuta.
Zapraszamy Cię do innego wymiaru Wiedzy


Aby zapisać się na Seminarium należy wpłacić zaliczkę (500zł) rezerwującą
miejsce w grupie

Wszystkie informację znajdziesz w zakładce OPŁATY

 
04 kopia.jpg
01 poprawione.jpg

GALERIA

Zdjęcia

i Filmy

wspolczesna-szeptucha-12-823x1024.jpg

Wiedza w Twoim zasięgu

Roczne seminarium w nurcie transpersonalnym

Cykl zjazdów weekendowych, raz w miesiącu.

Sobota 10.00-19.00, niedziela 9.00 -18.00).  Zajęcia prowadzone są w grupie. Po każdym ze zjazdów uczestnicy otrzymują materiały i propozycje zadań, by móc ugruntować zdobytą wiedzę i umiejętności w życiu codziennym.

 

Na Szkołę składa się:

  • 9 warsztatów weekendowych (144 godziny)

  • ćwiczenia (27 godzin)

  • 5-cio dniowy warsztat wakacyjny (50 godzin)

(razem 221 godzin zajęć)

Poza tym do dyspozycji uczestników:

  • forum dyskusyjne, grupa zamknięta i strona internetowa

  • materiały szkoleniowe

  • wsparcie merytoryczne

Bądź z Nami

Krok do Wiedzy

Po ukończeniu pierwszego roku będziesz posiadać wszelką wiedzę i wystarczające kompetencje, by zacząć prowadzić sesje indywidualne   z osobami z zewnątrz.

*staramy się nie zmieniać terminów, ale z czynników zewnętrznych czasami, bardzo rzadko, jesteśmy zmuszeni zmienić termin któregoś ze zjazdów

** jeżeli, na którymś ze zjazdów nie możesz być, nic nie tracisz, bo bez dodatkowych kosztów możesz odrobić go z kolejną startującą edycją.

 

Miejsce:

Korzystamy z kliku wygodnych sal warsztatowych. Dokładny adres otrzymasz w e-mailu organizacyjnym przed pierwszym zjazdem.

Koszt inwestycji:

Płatność przed danym modułem 350zł lub w formie opłaty jednorazowej: 2900 zł za 9 zjazdów (oszczędzasz wówczas 250zł). Dziesiąty zjazd jest w formie treningu wyjazdowego i wyceniany będzie na bieżąco.  (Cena ok 1000zł)

 

Opłaty obejmują: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe.

ZAPISY 

Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce rezerwuje bezzwrotna przedpłata  500 zł, tytułem „AWH”, którą należy przelać na konto:

ing 71 1050 1559 1000 0090 3099 1914

Joanna, Izabella, Iwona

04 kopia.jpg
wspolczesna-szeptucha-12-823x1024.jpg

Nurt Transpersonalny

Za granicami psychologii klasycznej wyrosła czwarta, potężna siła – psychologia transpersonalna, nazywana również transcendentalną.     W centrum jej zainteresowania są przeżycia szczytowe, które można nazwać mistycznymi, granicznymi, uzdrawiającymi. Psychologia transpersonalna pojawiła się jako odpowiedź na to, czym nie potrafi się kompleksowo zająć psychoanaliza, behawioryzm i podejście humanistyczne. Dlatego została nazwana czwartą siłą w psychologii. Przedrostek trans oznacza: przez, poprzez albo poza. Persona to osoba, człowiek, istota. Jak łatwo się domyślić, ten nurt zajmuje się takimi doświadczeniami człowieka, które wymykają się uproszczonym badaniom psychologicznym czy eksperymentom, w które zaangażowani są ludzie zamknięci w określonej przestrzeni z określonym zadaniem do wykonania. Nurt ten przez lata był traktowany z pobłażaniem, ale z każdym rokiem znajduje coraz więcej zwolenników. Wszystko zaczęło się w roku 1969 – wtedy w Ameryce pojawił się pierwszy numer magazynu „Journal of Transpersonal Psychology”. Powstał on z inicjatywy trzech badaczy: Abrahama Maslowa, Stanislava Grofa i Anthonego Suticha. Można w nim znaleźć definicję psychologii transpersonalnej, z której wynika, że zajmuje się ona „badaniem najwyższego potencjału ludzkiego oraz rozpoznaniem, zrozumieniem i realizacją jednoczących, duchowych i transcendentnych stanów świadomości”. Zdaniem badaczy transpersonalnych nasze doświadczenia przekraczające logikę i rozsądek są wynikiem połączenia z przodkami i innymi istotami, nie tylko ludźmi, ale również zwierzętami, roślinami. Stany, które najbardziej interesują psychologię transpersonalną, mogą pojawić się samoistnie, na drodze pracy nad sobą lub powstać pod wpływem sygnałów z zewnątrz, na przykład podczas naszego szkolenia. We wszystkich działaniach psychologii transpersonalnej kluczowe jest podążanie za klientem czy pacjentem, który zazwyczaj nazywany jest po prostu „osobą”. Praktykom tego nurtu towarzyszy przekonanie, że nie istnieją nienormalne doświadczenia, tylko nie wszystkie podlegają jasnemu, logicznemu opisowi, a wolność, zdrowie i szczęście mogą przyjść również z miejsc powszechnie uznawanych za nieracjonalne – np. w wyniku przytulania się do drzewa…… Psychologia transpersonalna zezwala na eksperyment i mieszanie praktyk duchowych z klasycznymi technikami udzielania wsparcia. Z tego powodu włącza w swoje koncepcje wiele różnych praktyk i metod

Umysł - Dusza - Ciało

bottom of page