top of page

O NAS

IT.jpg

Turlej M. Iwona

Wykwalifikowany Parapsycholog - Medium.

Od 17 lat biegła Numerolog Kabalistyczny oraz prezenterka /prowadząca z ogromnym sukcesem wiele programów ezoterycznych w stacjach telewizyjnych TVN , TVN7, IpolTv, EZO tv, Polonia1, Tele5.

Gość - specjalista swojej dziedziny w kilku programach "Dzień dobry TVN" .

W 2021 roku, jako pierwsza i jedyna w Polsce wydała książkę i karty o Numerologii  Kabalistycznej "Santa Kabbalah 888" . W książce przekazuje swoją wiedzę o znaczeniu liczb w naszym życiu, oraz jako dodatek do niej stworzyła pierwsze na świecie swojego autorstwa karty numerologiczne  do pracy z liczbami.

Turlej M Iwona jest współzałożycielką pierwszej szkoły holistycznej - Akademii Wiedzy Holistycznej, oraz wykładowcą na kierunku "3 Filary Wiedzy Holistycznej". Prowadzi wiele kursów i warsztatów dzieląc się swoją wiedzą i pomagając innych odnaleźć swoją drogę. Jest częstym gościem w radio i telewizji jako ekspert swojej dziedziny. 

Iwona

Izabella Łajewska

Wiedźma z urodzenia. Studiuje i praktykuje na co dzień Starosłowiańską Magię Ludową. Certyfikowany Family Coach – Konstelacje rodzinne – energetyczna terapia systemowa rodzin. Absolwentka Bałtyckiego Instytutu Psychologii – psychologia alternatywna oraz roczną szkołę Magii Ludowej. Ukończyła szkolenia w zakresie Hipnozy Ericsonowskiej. Jej praca z ludźmi jest bardzo intuicyjna, prowadzenie warsztatu jest jak lepienie z gliny, każda kolejna chwila wynika z obecnej i w niej się rodzi. Inspiruje do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń. Z wykształcenia chemik i ekonomista , z zamiłowania psycholog .

Izabella

36542653_10212510825065925_8023933270473310208_n.jpg
DSC_5899-683x1024.jpg

Joanna

Dziumienko

~Satia~

Dyplomowana psychoterapeutka i bioenergoterapeutka, certyfikowana hipnoterapeutka i trenerka oddechu; Soul Coach. Od lat praktykuje świadome życie. Postrzega świat jako dar i tak też go odczuwa.

Jej motto to ŻYCIE W LEKKOŚCI. Nie podąża oczywistą ścieżką, doświadcza, dotyka, odczuwa, smakuje, ogląda życie i cieszy się każdą chwilą. Praca z emocjami i poszerzaniem świadomości pozwala jej na ciągły rozwój. W tym podejściu wspiera się ścieżką Jogi Kundalini oraz technikami pracy z ciałem metodą Aleksandra Lowena, Tension & Trauma Release Exercises (TRE), oddechem BIOdynamicznym i różnymi technikami medytacji dynamicznych oraz ruchu spontanicznego. W 2019 roku rozpoczęła szkolenie nauczycielskie Jogi Kundalini – Certificate Quaternity School RYS 200 Yoga Alliance oraz Joga Nidra & Meditation Quaternity Yoga Alliance i skończyła je z powodzeniem.  W swojej pracy łączy wiele metod, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej oraz wiele technik budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.

Joanna

Agnieszka Czapla

Jestem zawodowym astrologiem z zaświadczeniem MEN oraz konsultantem medycyny ajurwedyjskiej z certyfikatem wydanym przez przez Miedzynarodowy Instytut Jiva Ajurweda. Astrologia i psychologia pojawiły się w moim życiu wraz z różnymi zaburzeniami psychicznymi, lękami i pasmem trudnych życiowych wyzwań. Próbując sobie pomóc zgłębiałam wiedzę z zakresu obu, szukając tego co świat nauki i świat ezoteryki mają wspólnego. W 2012 roku rozpoczęłam kursy i szkolenia astrologiczne ucząc się miedzy innymi w Moskiewskiej Szkole Astrologii, Polskim Towarzystwie Astrologii; u Leszka Weresa, Małgorzaty Gardasiewicz. Najbardziej zafascynowała mnie astrologia głębi według Tracy Marks, gdyż w jej ujęciu mamy wpływ na zmianę swoich uwarunkowań, reakcji i ostatecznie swojego losu. Przechodząc głęboką transformacje dzięki astrologii, udało mi się odnaleźć swoje miejsce w społeczeństwie, zrównoważyć swoje emocje i wyzwolić od lęków i depresji. Moje doświadczenia sprawiły, że wyspecjalizowałam się w analizowaniu horoskopów urodzeniowych właśnie pod kątem procesów transformacyjnych i karmicznych oraz horoskopów partnerskich.

Agnieszka

DSC_6137-683x1024.jpg
bottom of page